5 ПАРЧИЊА од 7 RGB Бои Автоматската Промена LED Светло Вода Поток Тапа Допрете го

5 ПАРЧИЊА од 7 RGB Бои Автоматската Промена LED Светло Вода Поток Тапа Допрете го

Достапно за нарачка
DEN 460.80
Достапност:

Идеален за бањата или кујната за да се направи фантастичен. Добиете CE & Ro HS сертификати. Овој мал уред одговара на повеќето чешми и осветлува собата на диодите на блицот кога ќе го вклучите допрете. Светлината е активиран од страна на вода под притисок и се исклучува автоматски со вода. 7 боја се меша прикажува автоматски кога проток на вода. Главната бои Зелена, Црвена & Сина. ABS chroming материјал, одлична отпорност на корозија, издржливи. Трансформирањето на поток на вода во прекрасен водопад на светлината. Ви нудиме радост & прекрасно искуство.Идеален за бањата или кујната за да се направи фантастичен. Добиете CE & Ro HS сертификати.
Овој мал уред одговара на повеќето чешми и осветлува собата на диодите на блицот кога ќе го вклучите допрете. Светлината е активиран од страна на вода под притисок и се исклучува автоматски со вода.
7 боја се меша прикажува автоматски кога проток на вода. Главната бои Зелена, Црвена & Сина.
ABS chroming материјал, одлична отпорност на корозија, издржливи.
Трансформирањето на поток на вода во прекрасен водопад на светлината. Ви нудиме радост & прекрасно искуство.
Насока за употреба : Прво, дај нето од допрете завртка тема.
Второ, го инсталирате LED тапа светлина завртка тема.
Трето, употреба на адаптер завртка тема внатре универзален адаптер.
Спецификации : Случај материјал : ABSLED емитуваат боја : Зелена, Црвена & Сина .
Надворешен навој дијаметар : 2.2 cm.
Објектот големина на : 3.5 * 2.4 * 2.cm.
Објектот тежина : 21g.
Пакет вклучувајќи : 5 * LED светло тапа,5* Внатрешната нишка адаптер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Тип:
Слив Чешми
Бренд Име:
GX.Diffuser

Избор на клиент