HUANLISUN 5CM x 2Meter Флуоресцентни Рефлексивни Налепница Автомобилот прозрачна лента автомобил Декорација Налепница

HUANLISUN 5CM x 2Meter Флуоресцентни Рефлексивни Налепница Автомобилот прозрачна лента автомобил Декорација Налепница

Достапно за нарачка
DEN 138.72
Достапност:


Големина : 5 CM x 2 Метри
Боја : жолта, бела, црвена, бела
Лесно се намали.
Издржливи,стилски.
Отпорен на гребење.
Отпорност на растворувачи.
Силен визуелен ефект.
Висок растеглив способност.
Лесно чистење & одржување.
DIY свој личен автомобил.
Водоотпорен, може да се мијат со детергент и вода.
Врвна флексибилност и conformability да се криви површини.
Назад лепило за да се обезбеди лесна инсталација, со лепило грб.
Може да се стави на автомобил хауба, empennage, паралелно инструмент, од страна на огледалото, се повлече рака одбор, дури и апарати за домаќинство,
мотоцикли, лаптопи, каде што сакате да го залепите налепници на располагање.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Висина:
0.01cm
Објектот Должина:
2m
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0.01cm
категорија:
Налепници
Бренд Име:
HUANLISUN
Материјал Тип:
Pu
Објектот Ширина:
5cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Избор на клиент