Метал Занаети Колекција на букмарк Ознаки Змеј Антички Бронза Шема Врежан 123mm долго(4 7/8),5PCs (B29421)
Новак - 21 %

Метал Занаети Колекција на букмарк Ознаки Змеј Антички Бронза Шема Врежан 123mm долго(4 7/8),5PCs (B29421)

Достапно за нарачка
DEN 191.04
DEN 151.00
Достапност:

Материјал : Цинк метални легури(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 123mm долго(4 7/8")
Дупка големина : 3.2 mm( 1/8")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Антички Бронза Количество Што ќе добиете 5 на овој објект во листата цена Дел Не. B29421

За производот

Материјал:
Метал

Избор на клиент