dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за BMW серија 7 730li 740li 750d 760li F01 F02 F03 F04 2008 2011 до 2015 RHD

dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за BMW серија 7 730li 740li 750d 760li F01 F02 F03 F04 2008 2011 до 2015 RHD

Достапно за нарачка
DEN 1680.00
Достапност:

Со цел да се гарантира дека вашите стоките ќе бидат испорачани (до твојата адреса) ве молам оставете ги твоето полно име, полна адреса, телефонски број, e-mail ви благодарам многу! ние може да се направи лево возачот и право возач!
кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба! ова е сликата за BMW серија 7 2008-2015
(ве молиме имајте на ум ми дали на вашиот автомобил dashborad имаат звучник и HUD)
Има слики и вистината
Политика На Враќање
Гаранција/Враќање
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 daysof приемот и во оригиналното пакување
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставајќи ни порака.

За производот

Автомобил Направи:
за BMW серија 7 730li 740li 750d 760li F01 F02 F03 F04 2008 2011
Бренд Име:
ENJOYTOUR
Објектот Должина:
100inch
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
dacron
Специјални Функции:
маска светлина
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува

Избор на клиент