година Нови Жаба Мека Мамки 7cm/6.7 g 10pcs Силикони Риболов Намами Со Кука Став Pesca Iscas Вештачки Leurre Peche Бесплатен Превозот
Новак - 35 %

година Нови Жаба Мека Мамки 7cm/6.7 g 10pcs Силикони Риболов Намами Со Кука Став Pesca Iscas Вештачки Leurre Peche Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 530.40
DEN 345.00
Достапност:


2016 година Нови Жаба Мека Мамки 7cm/6.7 g 10pcs Силикони Риболов Намами Со Кука Став Pesca Iscas Вештачки Leurre Peche Бесплатен Превозот
Карактеристики :
1.Тежина : 6.7 g/pc
2.Должина : 7cm
3.Боја : зелена
4.Облик : жаба
5.Се користи во сол и свежа вода
6.Пакет : 10pcs мека намамат
Пакетот вклучува
10pcs мека намамат

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
патување околу риболов
Број На Модел На:
SL012
Тежина:
6.7g
Тип:
мека намамат
Пакет:
10pcs/торба
боја:
Зелена
кука:
една кука
Обликот:
жаба

Избор на клиент