(30 ПАРЧИЊА ) трговија на Големо булчински beaded шиење кристал бисер applique за свадба фустани sash DIY железо на WDD0404

(30 ПАРЧИЊА ) трговија на Големо булчински beaded шиење кристал бисер applique за свадба фустани sash DIY железо на WDD0404

Достапно за нарачка
DEN 4200.96
Достапност:


За производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Бренд Име:
NBL-INC
Број На Модел На:
WDD0404
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
јасно кристал, сребро ноктот,слонова коска бисери
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
30pcs по многу
Минималната Количина:
1 многу
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
превозот:
ТНТ, EMS, DHL, FEDEX, UPS-от (3-8 дена)
is_customized:
Yes
Техника:
Рака beaded
Големина:
21.70cm L x 6cm W

Избор на клиент