Автомобил стил покрие опашка ABS Задниот Спојлер страна триаголник Калапи ПРОЗОРЕЦ рамки трим 2 парчиња за Mazda CX-5 CX5 2013 2014 2015 година
Новак - 11 %

Автомобил стил покрие опашка ABS Задниот Спојлер страна триаголник Калапи ПРОЗОРЕЦ рамки трим 2 парчиња за Mazda CX-5 CX5 2013

Достапно за нарачка
DEN 698.88
DEN 622.00
Достапност:

Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.
3) Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
7. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво, не се плати веднаш, не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате, ние ќе го промени цена во рок од 24 часа, тогаш ве молиме да плати за нарачката.net/en (како што се e-Пакет, Кина Пост, DHL и други курир). Позитивни Повратни Информации
1). Ни се обиде и нека се стави нашето искуство да работи за вас. Кога сите вести ние ќе ве известиме во времето. Во тоа време, имаме рафинирани секој аспект на нашата компанија, од искуство за дизајн на производот.Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети. Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.)
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Што можам да направам кога долго време помина уште дали не се парцела?
А : 1). Испорака
1) . Ви благодариме!
5. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail, кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, вашиот парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели, ве молиме да бидете трпеливи. Ние ќе го прават истото за вас. Враќање /Поврат
1).
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global.Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски.com/ (За Aliexpress Стандард Превозот само) или www. Имаме изградено солидна производ и имаат углед и искуство премногу. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати, можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Должина:
1cm
Модел:
Бренд На Автомобил Материјали
Објектот Дијаметар:
1cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
TEY235
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Ширина:
1cm
Налепница Сместување:
Целото Тело

Избор на клиент