создаден 15mm X 40mm удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

создаден 15mm X 40mm удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

Достапно за нарачка
DEN 7103.52
Достапност:


CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

За производот

Број На Модел На:
CXS 15X 40
Тип:
Цилиндар
Тип:
CXS Серија двојно-вратило
Создаден Големина:
15mm
мозочен удар големина :
40mm

Избор на клиент