НОВО!<120PCS/МНОГУ> Круг страна дупка бисер копчето за шиење додатоци за занает и косата додаток украсни копчиња embellishments
Новак - 8 %

НОВО!<120PCS/МНОГУ> Круг страна дупка бисер копчето за шиење додатоци за занает и косата додаток украсни копчиња embellishments

Достапно за нарачка
DEN 263.52
DEN 242.00
Достапност:


Политика На Враќање
· Ако на тоа em s се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас! · Вашето задоволство е наш врвен приоритет!
. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош .

За производот

боја:
боја 1, боја 2, боја 3, боја 4, боја 5, боја од 6, боја, 7, боја 8, боја 9, 10 боја, боја 11, боја 12, мешан 12 боја
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
SRYYHMD
Техника:
Обоена
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Кинески Јазол Копче/Кинески Жаба Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
6mm-2
Употреба:
Декоративни
Тема:
Божиќ Модел
Големина:
6mm

Избор на клиент