Леано Железо Teapot Јапонски Tetsubin Литургија Чај Тенџере Drinkware Алатки 230ml Кунг Фу Infusers Нерѓосувачки Челик Нето Филтер
Новак - 8 %

Леано Железо Teapot Јапонски Tetsubin Литургија Чај Тенџере Drinkware Алатки 230ml Кунг Фу Infusers Нерѓосувачки Челик Нето

Достапно за нарачка
DEN 1226.88
DEN 1129.00
Достапност:


За производот

Капацитет:
201-300ml
Бренд Име:
LanBeiJia
Материјал:
Метал

Избор на клиент