Ново!Музика серија* Труба шема сапун силиконски калап чоколадо мувла

Ново!Музика серија* Труба шема сапун силиконски калап чоколадо мувла

Достапно за нарачка
DEN 522.72
Достапност:


Име : Ново!Музика серија* Труба шема сапун силиконски калап чоколадо мувла
Големина на : 12.5*6.5*3.5 cm Тежина : 198g
Готовиот производ : 9.5*4*2cm Заврши тежина : 80g
чиста рачно изработени фондан мувла.
Напомена : Овој производ користи висок квалитет на храна одделение силиконски материјали, безбедност и квалитет
Пред да ја купите фондан мувла од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, ви благодариме!

За производот

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
сапун мувла

Избор на клиент