MNFT 2 парчиња PVA мрежа рефил за риболов 25mm*5m Крап Бесплатен Превозот Капка Превозот Риболов Справи со трговија на Големо
Новак - 46 %

MNFT 2 парчиња PVA мрежа рефил за риболов 25mm*5m Крап Бесплатен Превозот Капка Превозот Риболов Справи со трговија на Големо

Достапно за нарачка
DEN 593.28
DEN 320.00
Достапност:


MNFT 2 парчиња PVA мрежа рефил за риболов 25mm*5m Крап Бесплатен Превозот Капка Превозот Риболов Справи со трговија на Големо
PVA мрежа рефил се тркалаат
Големина : 25мм*5m ( Вистинската должина е околу 4.2 метри-5meters )
Количина. : 2 парчиња комбо

За производот

Бренд Име:
MNFT
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
25ММ*5M
Тип:
Живеат Мамка
категорија:
крапот мамка
Is_customized:
yes
Примена:
крапот риболов
Потекло:
произведено во Кина
Големина:
25mm*5m
боја:
Бела

Избор на клиент