На класичните Цртежи за Дневна Соба Ѕид Апстракт се Прошетаат Коњ Маслото Handpainted Евтини Модерни Слики Без Врамени
Новак - 29 %

На класичните Цртежи за Дневна Соба Ѕид Апстракт се Прошетаат Коњ Маслото Handpainted Евтини Модерни Слики Без Врамени

Достапно за нарачка
DEN 2488.32
DEN 1767.00
Достапност:

Сличноста на копии се над 90%, под нормални околности, физичките работи е
повеќе реални, поубав од прикажаните слики , може да бидат сигурни да го купат !
.
4)Можете да контактирате со нас за време на испорака, ако сакате да купите голем број на стоки .
Ве молиме контактирајте ја нашата по-продажбата на услугата ако имате следниве проблеми :
1) примените работи
оштетување и кршење
2) не ја прими стоката
Забелешка : Бидејќи делото е 100% чист рачно изработени, на физички дела не се 100% , како прикажани
слики.Кога ќе примите редоследот по успешно плаќање , ние ќе ги испрати надвор стоката во рок од 2 до 5
работни денови.
За враќање на стока и услуга по продажбата
Ние и ветуваме дека стоката ќе купи од нас се 100% рачно изработени,
Овие се на страна слики од страна на нашиот искусен и талентирани уметници . Бидејќи работата се произведува на побарувачката, па ние не се прифатат
ако ви се врати стоката без било какви причини.
На класичните Цртежи за Дневна Соба Ѕид Апстракт се Прошетаат Коњ Маслото Handpainted Евтини Модерни Слики Без Врамени
Слика & Calligraphy, Евтини Сликарство & Calligraphy, Кина Сликарство & Calligraphy
Добавувачи
Слика & Calligraphy , пејзажи маслени
Клиенти цел :
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики
Примена :
Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Техничка :
Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот :
Група Маслото На Платно
Promoiton :
Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
Клучен Збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела Отпечатоци
Производ Ознака :
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Материјал :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
(Вклучувајќи 1 панели на слика, Но нема мат, не внатре во рамката, не надвор рамка)
Цената имаат вклучувајќи 1 панели, како 1 сет . За нас, вашиот комплетен
задоволство е нашата најголема желби.
3)Ако сакате да ја прими стоката побрзо, можете да го изберете EMS, DHL,UPS-от, но треба да се плати за
надоместокот . (поради чиста рака-насликани масла, времето за испорака на различни стил не е
истата).
Ако ви треба други големина молам контактирајте ме! Комбинација Платно Сликарство
Ако треба да се направи woodren рамка ве молам дозволете ми да знам! Благодарам многу! Добредојдовте на вашите нарачки!
Големина
Големина
Ние може да направи подолу големина, но системот не поставува слика за да одберете големина,
така ние ги користиме систем големина да ја претставуваат нашата поставува сликарство големина,
во листата, детали подолу : )
Материјали со Висок квалитет платно и за животната средина, масло, боја или акрилна боја Детали 100% рака насликани маслото на платно Врамени без рамка Протегала 5cm протегала Customersorder
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)
Ние сакале да се плати преку Зачувам онлајн
1) Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали (во Моментов,
можете да платите со користење на Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат
пред да наддавање/купување.
2) исто така, Можете да ги пратите испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот по
вашиот потврдите дека've доби орден
3) Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба!
4) За други услови за плаќање, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали
1.

За производот

Големина (Инчен):
50cmx60cm, 50cmx70cm, 60cmx80cm, 60cmx90cm, 60cmx100cm, high70cm width100cm, high75cm width100cm, high80cm width100cm, high80cm width120cm
боја:
Не врамени
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
RW3134
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
маслото на платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома декор декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Handpainted
Шема:
Цртан филм
Карактеристично:
Маслото На Платно Куче и Птица Игра Слики Модерна Декорација

Избор на клиент