DoreenBeads Organza Сатен Бебе Туш Лента подарок пакување DIY занаети headband свадба Розова Бебешка Девојка 4cm,1 Тркалаат(18.4 М)
Новак - 21 %

DoreenBeads Organza Сатен Бебе Туш Лента подарок пакување DIY занаети headband свадба Розова Бебешка Девојка 4cm,1 Тркалаат(18.4

Достапно за нарачка
DEN 385.44
DEN 304.00
Достапност:

Organza Сатен Бебе Туш Декорација Розова Панделка Бебешка Шема Бебе Девојка 4cm,1 Тркалаат(Прибл 18.4 M) Материјал Organza Големина Приближно : 4cm(1 5/8")
Дупка големина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Розова Боја Количина ќе добијат 1 од оваа точка во листата цена Дел Не. B44690 Забелешка. Секој Се Тркалаат Околу 20 Метри Топла Продажба Препорачувам
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
- Превозот

За производот

Број На Модел На:
B44690
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
1-1/2
Стил:
Сатенски
Шема:
1-1/2
Техника:
Сатенски
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DoreenBeads

Избор на клиент