360pcs/кутија Assort Големина од не ' Рѓосувачки Челик Триење Игла за да се Види Токи,8mm~27mm 1.2 мм Дијаметар Челик Триење Pin
Новак - 20 %

360pcs/кутија Assort Големина од не ' Рѓосувачки Челик Триење Игла за да се Види Токи,8mm~27mm 1.2 мм Дијаметар Челик Триење

Достапно за нарачка
DEN 772.80
DEN 618.00
Достапност:


360pcs/кутија Assort Големина од не ' Рѓосувачки Челик Триење Игла за да се Види Токи,8mm~27mm 1.2 мм Дијаметар Челик Триење Pin
Овие се види бенд триење иглички. Тие мора да имаат за watchmakers и jewelers кои работат на се види бендови и да се види clasps. Овие триење игли се дизајнирани да се одржи безбедноста фати на три пати токи во место и да ги тока поврзани со watch бенд.својата одлична комплет за вашиот workbench 1).сет на 300pcs 8мм да 27mm триење иглички . секоја големина триење иглички дојде во собата на 15pcs. 2).Цевка со дијаметар е 1.2 m 3).Триење иглички 4).Достапни во 20 различни должини : 8мм,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm 17 мм, 18 мм, 20 мм, 22 мм, 24 мм, 26 мм,27mm 5).пакување во пластична кутија
Пакет Листата : Watchbands Триење Pin * 1 Пакет Тежина : 0.12 kg

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Тип:
Часовници за Делови
Објектот Должина:
8cm
Објектот Дијаметар:
0.12cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
1.5cm
Бренд Име:
WRTOR
Функција:
8мм~27mm 1.2 mm Види бенд Иглички
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Assort Големина Триење Игли за Clasps
Објектот Тежина:
0.12kg

Избор на клиент