3B0959781D 3B0 959 781 D Servomotor задната врата централно заклучување actuator за ФОЛКСВАГЕН Passat 3Б Голф 4 Touareg 3B0959781 3B0959781C

3B0959781D 3B0 959 781 D Servomotor задната врата централно заклучување actuator за ФОЛКСВАГЕН Passat 3Б Голф 4 Touareg 3B0959781

Достапно за нарачка
DEN 376.80
Достапност:


3 B0959781 D 3 B0 959 781 D Servomotor задната врата централно заклучување actuator за "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3Б Голф 4 Touareg 3 B0959781 3 B0959781 C
Внимание!!!
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Pls бидете сигурни дека OE Број и објектот слика одговара на вашиот автомобил пред да го купите
Descrptions :
Заклучување Actuator ОЕМ Број :
3 B0959781 D,3 B0 959 781 D
Заклучување Actuator Дел Број :
3 B0 959 781,3 B0959781
Другиот Дел Број :
3 B0959781 C,3 B0 959 781 C
Fitment :
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 1.6 2000/11-2005/05 1595 кзм, 75 KW, 102 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 1.8 Т 2002/05-2005/08 1781 година кзм, 125 KW, 170 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 1.8 Т 20 V 2000/11-2005/05 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 1.9 TDI 2000/11-2005/05 1896 кзм, 74 KW, 101 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 1.9 TDI 2000/11-2005/05 1896 кзм, 96 KW, 130 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 1.9 TDI 4motion 2000/11-2005/05 1896 кзм, 96 KW, 130 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.0 2001/11-2005/05 1984 кзм, 96 KW, 130 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.0 2000/11-2005/05 1984 кзм, 85 KW, 115 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.0 4motion 2000/11-2005/05 1984 кзм, 85 KW, 115 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.0 TDI 2003/12-2005/05 1968 кзм, 100 KW, 136 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.3 VR5 2000/11-2005/05 2324 кзм, 125 KW, 170 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.3 VR5 4motion 2000/11-2005/05 2324 кзм, 125 KW, 170 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.5 TDI 2003/05-2005/05 2496 кзм, 120 KW, 163 КС
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.5 TDI 2000/11-2005/05 2496 кзм, 110 KW, 150 PS
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.5 TDI 4motion 2003/01-2005/05 2496 кзм, 132 KW, 180 PS
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.5 TDI 4motion 2000/11-2005/05 2496 кзм, 110 KW, 150 PS
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.8 4motion 2000/11-2005/05 2771 кзм, 142 KW, 193 ГЛАСАЧКО место
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 4.0 W8 4motion 2001/09-2004/09 3999 кзм, 202 KW, 275 КС
Функција :
1) Материјал : висок квалитет ABS & Метал заврши
2) Стабилни карактеристики, висока сигурност.
3) Лесен за инсталација и замена.
4) Калапи се направи, Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
Плаќање :
1.Поддршка директно на Али платформа да се плати
2.Кога ќе се плати, платформата треба да се ревидираат за средства.
Почекајте додека ревизија е донесен, средствата кредитираат во предвид после.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2.Нормално, откако ќе ја добиете вашата исплата, ќе го испрати пакет рок од два дена.
3.Ние ќе ви обезбедиме со најефикасен начин на транспорт.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи / давачки.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Пакување слика :
Враќање :
1. Оваа ставка вклучува една година гаранција, и ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да го вратат во рок од 30 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да бидат непроменети.Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса
Повратни информации :
1. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.
2. Ако сте задоволни со купувањето, ве молам дајте ми пет-ѕвезда пофалби.Ние ќе направиме подобро!
3. Ако не сте задоволни со купувањето, ве молиме контактирајте ме и јас ќе дадам се од себе да го реши.

За производот

Фолксваген Модел:
Passat
Специјални Функции:
Servomotor задната врата централно заклучување actuator
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Година:
-
Passat-Година:
2005,2004,2000,2001,2003,2002
Бренд Име:
Malcayang
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
3B0959781D
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Мешавина
Објектот Тежина:
0.1kg

Избор на клиент