Гумени Нозе Браници Bushings за Мебел Гумени Влошки Конусна 25x19x15mm Црна Пакет 50

Гумени Нозе Браници Bushings за Мебел Гумени Влошки Конусна 25x19x15mm Црна Пакет 50

Достапно за нарачка
DEN 748.80
Достапност:


Предмет : Гумени Нозе Браници Bushings Гумени Влошки Конусна 25x19x15mm Црна
A = 25mm
Б = 19mm
C = 10мм
D = 5 mm
E = 15mm
F = 8.5 mm
Ова е 50 Компјутери/Многу Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас
Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации : Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е нашиот најдобар врати Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. Jiashan Shun Heng fastener Co.,Ltd. се наоѓа во Jiaxing Градот и е специјализирана во производство подлошки, пролет ореви, ореви,завртки и многу други видови на сврзувачки елементи. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во Југоисточна Азија, Источна Европа, Африка, Блискиот Исток, САД,Русија,и така натаму.
Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од сите делови на светот за да не контактирате и да побарате соработка за взаемна корист.

За производот

Број На Модел На:
25x19x15
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Тип:
Гумени Нозе
боја:
Црна
Материјал:
Гума
Висина:
15mm

Избор на клиент