5Pcs 2SC2307 ДА-3P
Новак - 5 %

5Pcs 2SC2307 ДА-3P

Достапно за нарачка
DEN 300.00
DEN 285.00
Достапност:

1. Ние не секој трговија со искреност. Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена. 2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност понекогаш. Различни суфикси, пакети или брендови на IC се во различни цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж. 3. Ако имате голем број на нарачки,ве Молиме контактирајте со нас да се преговара за цената 4.По приемот на стоката,Ако тоа е наша грешка,Ние ќе го поправи нашите грешки,ве Молиме контактирајте со нас пред да поднесе спорови. 5. Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. 6. Ако постојат многу модели на линкот, ве молиме забелешка на објектот Бр. треба по уплатата.

За производот

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународни општи
Моќ Дисипација:
Меѓународни општи
Температурата На Работа:
Меѓународни општи
Бренд Име:
MLLSE
Број На Модел На:
Како наслов
is_customized:
Yes
Примена:
IC

Избор на клиент