5Yards/ Многу White Памук, Везени Чипка Ткаенини женска Облека Diy Чипка Намали Ширина 11cm DIY Додатоци YN157

5Yards/ Многу White Памук, Везени Чипка Ткаенини женска Облека Diy Чипка Намали Ширина 11cm DIY Додатоци YN157

Достапно за нарачка
DEN 384.00
Достапност:

Ткаенина Материјал : Памучна крпа везови чипка Ткаенина Ширина : За 11 CM Ткаенина Боја : Off бела Пакување : 5 дворови / pack (1 Yard=91cm) Ткаенина Функција : Погоден за било облека DIY,Завеса,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Со украси на јаката, Деколте, Здолништа сите се многу убави
Ви благодарам многу за вашата посета.
Продавница оглас :
Ние ги чува сите производи се сите вистински снимање. Сепак, поради светлината, Агол, и компјутер се прикаже различни причини. Може да има некои исклучување боја. Па, ако не можете да се прифати, ве молиме да не заврши на плаќање.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од US$200.00,ние ќе брод од страна на EMS бесплатен превозот.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Услуги на клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што може.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно, Ако сте задоволни со објектот што го наредил, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор. Се надевам дека ќе имаме добра соработка.

За производот

Бренд Име:
Yesdeny
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
11CM
Број На Модел На:
YN157
Тип На Производ:
Чипка

Избор на клиент