Луксузна Шамија Кутија, Свила Шамија Кашмир Шамија Бренд Пакување Кутија, База и Капак Картон Плоштад Кутија 500pcs/многу
Новак - 5 %

Луксузна Шамија Кутија, Свила Шамија Кашмир Шамија Бренд Пакување Кутија, База и Капак Картон Плоштад Кутија 500pcs/многу

Достапно за нарачка
DEN 48000.00
DEN 45600.00
Достапност:


Луксузна Шамија Кутија, Свила Шамија Кашмир Шамија Бренд Пакување Кутија, База и Капак Картон Плоштад Кутија 500pcs/многу
- Опис
Материјал : 1200gsm картон+ 157gsm artpaper, хартија со текстура, втиснување хартија
Димензии : должина 250 x ширина x 250 висина 32 мм.
Оваа големина е за вашиот референца само. Секоја големина може да се прилагоди по барање.
Бои : CMYK+ злато печатење
Употреба : Шамија, свила шамија, кашмир шамија
Ве молиме имајте предвид цената објавена погоре не е точна, и ќе биде финализиран, по добивање на точната барање на кутија димензија и логото уметнички дела. Нашите минимум цел количество е 500pcs. Цената оди надолу врз основа на количеството се зголеми.
Ве молиме контактирајте со нас од подолу :
E-mail : [email protected]
Skype : рејчел-chen927
Whatsapp : +86 132 4282 2856

За производот

Број На Модел На:
Одделени Капак И Дното Кутија
Шема:
Писмо
Бренд Име:
Caja Magica
Број на Компјутери:
500pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
тешко картон
Повод:
За сите фестивали

Избор на клиент