Q&N лента трговија на големо/OEM 5/8inch 151228032 преклопени над еластичен НЕПРИЈАТЕЛ 50yds/тркалаат бесплатен превозот
Новак - 20 %

Q&N лента трговија на големо/OEM 5/8inch 151228032 преклопени над еластичен НЕПРИЈАТЕЛ 50yds/тркалаат бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 624.00
DEN 499.00
Достапност:


1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента. 2.Ние, исто така, го продаде панделки од 10 метри,добредојдовте да ја посетите нашата 10 јарди продавница : http : //www.aliexpress.com/store/929218
Поттикнување wholesales и OEM!!
1.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ширина : 1inch 25mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
3.Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на USPS : 8-15 дена.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.
В)Доколку износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,Fedex,UPS-от и ЕМС,испорака ден ќе биде 7-10working дена.
В)Доколку износот е над $100,Панделки ќе биде испорачуван EMS, DHL, UPS-от и Fedex, времето за испорака, ќе бидат 4.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
5.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

За производот

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Бренд Име:
Q&N
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Шема:
Спорт
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
151228032
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент