Szelam 2017 Дрвото На Животот Pendant Ѓердан Кристал Жените Злато Сребро Ѓердани Приврзоци Женски Гроздобер Јака Sne160113
Новак - 20 %

Szelam 2017 Дрвото На Животот Pendant Ѓердан Кристал Жените Злато Сребро Ѓердани Приврзоци Женски Гроздобер Јака Sne160113

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 192.00
Достапност:


2016 година Дрвото На Животот Pendant Ѓердан Кристал Жените Злато Сребро Позлатен Ѓердани Приврзоци Женски Гроздобер Накит Јака Sne160113 Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк, Алуминиум,Злато, Сребро Ѓердан Големина : 76 CM/5 CM Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Pendant Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
szelam
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
долг ѓердан
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SNE160113
Name1:
Персоналните Кристално Дрво Ѓердани Приврзоци 18K Злато Позлатен
Предмети име:
Ѓердани За Жените Свадба & Ангажирање Накит
ѓердан стил:
долг ѓердан
Предмети Стил:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
Ѓердан Тип:
љубов ѓердан
Стил:
2016 година Нови
Тип:
најдобар пријател
Име:
Гроздобер Додатоци
боја:
Злато Сребро.

Избор на клиент