Оригиналниот Проектор Крушка Светилка LMP-E211 за SONY VPL-SW125ED3L / VPL-SX125 / VPL-SX125ED3L / VPL-EX146 / VPL-EX148 / VPL-EX178
Новак - 5 %

Оригиналниот Проектор Крушка Светилка LMP-E211 за SONY VPL-SW125ED3L / VPL-SX125 / VPL-SX125ED3L / VPL-EX146 / VPL-EX148 / VPL-EX178

Достапно за нарачка
DEN 4272.00
DEN 4058.00
Достапност:


Опис
Оригиналниот Проектор Крушка Светилка LMP-E211 за SONY VPL-SW125 ED3 L / VPL-SX125 / VPL-SX125 ED3 L / VPL-EX146 / VPL-EX148 / VPL-EX178
Светилка Модел LMP-E211
Проектор : За SONY VPL-EW130 / VPL-EX100 / VPL-EX120 / VPL-EX145 / VPL-EX175 / VPL-SW125 / VPL-SW125 ED3 L / VPL-SX125 / VPL-SX125 ED3 L / VPL-EX146 / VPL-EX148 / VPL-EX178 / VPL-EX123
Wattage
210 Watts
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Оригинални Проектор светилка без домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
4.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .
5.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
LMP-E211
Функција:
оригиналниот голи светилка
Светилка Модул:
LMP-E211
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
120days
Wattage:
210W
Проектор / Проектори:
За SONY VPL-EX123
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор светилка:
PowerLite

Избор на клиент