Гроздобер Легура Ѓердан Pendant Шарм Флорални Бронзена Легура на База Поставување Кристал Овална Накит Приврзоци Одговара за DIY 30*24MM
Новак - 15 %

Гроздобер Легура Ѓердан Pendant Шарм Флорални Бронзена Легура на База Поставување Кристал Овална Накит Приврзоци Одговара за

Достапно за нарачка
DEN 458.88
DEN 390.00
Достапност:

com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.55 /торба
Мини Цел 10 PCS 17*25мм прекрасна јазол лакови декорирани животинско мачка форма хривнија шарм.25 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 18*21 MM Легури на Метал Злато на Ѕвонење Позлатен Масло Капка Морска Риба Накит Шарм DIY Телефон Синџир Глеѓ Шарм US$ 9.Масло се откажат златна боја позлатен лим шарм US$ 7.99 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 20 PCS Мини Цел Масло Капка Зголеми Цвет Хривнија Накит Шарм Глеѓ Лебди Locket Ѓердан Pendant US$ 9. Тоа ќе ни помогне многу.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.88 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS 14*16 MM Масло Капка Убавина Главата Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Метални Легури DIY Хривнија Круг Шарм US$ 8.11 /торба
Најновите Мини Цел 20 PCS 14*17 MM Сјајот Капка Масло Бисер Core Накит Цвет Шарм DIY Злато на Ѕвонење Легури на Метал Хривнија Шарм US$ 8. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
Продавачот Препорачуваме :
Производи детали
Големина : околу 30*24mm
количина : за 20pcs
Боја : како на вашиот избор
Ако ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgae
Повеќе Покаже Дизајн
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Најновите Мини Цел 10*13 MM Капка Масло Бисер Core Накит Легура Цвет Шарм DIY Модна Телефон Синџир Keyring Декорација Шарм US$ 7.89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Цртан филм Момче Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Мешани Бои Масло Капка Злато Тон Метал Хривнија Шарм US$ 7.com
EMS
За 5-8 дена
www.75 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 14*16 MM Злато на ѕвонење Позлатен Играчка Коњ Метал Шарм DIY Накит Легура Хривнија Накит Лебди Шарм US$ 7.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, .com
E-пакет
За 8-20 дена
www.99 /торба
Мини Цел моден бисер-core масло капка flatback цвет шарм Злато на ѕвонење метални легури на коса и накит додатоци 18 MM глеѓ копчето US$ 8.99 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 20 PCS Масло Капка Зголеми Цвет Хривнија Накит Шарм 13*17 MM Злато на Ѕвонење Легура Лебди Лебди Приврзоци US$ 9.77 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS 15*16 MM Масло Пад на Животните Овци Хривнија Накит Шарм Злато на Ѕвонење Легура DIY Лебди Locket Шарм US$ 7.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.99 /торба
Нови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Накит Pendant Шарм DIY Модна Телефон Синџир Шарм US$ 9.89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел Мешани Бои, Модата Шила Јазол Поклон Накит Шарм со Масло Капка Цвет Декорација Метал Злато Шарм US$ 8.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
легура накит шарм
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Големина на:
околу 30*24mm
Материјал:
легури на метал
Пакување:
20pcs
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир&коса, накит, Облека brooch
Обликот:
како слика
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
дизајн:
како слика

Избор на клиент