ccutoo Шарлот Nao Tomori 27.5 Сива Кадрава Долго Синтетички Влакна Cosplay Целосна Перики Со Чип Ponytails Отпорност на Топлина Влакна
Новак - 10 %

ccutoo Шарлот Nao Tomori 27.5 Сива Кадрава Долго Синтетички Влакна Cosplay Целосна Перики Со Чип Ponytails Отпорност на Топлина

Достапно за нарачка
DEN 1376.64
DEN 1239.00
Достапност:

5 инчен
Тежина : 380 g
Материјал : Синтетички Висока Темп Fibe
Бренд информации :
ccutoo перика се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да ги понудиме најдобрите производи перики,Вклучувајќи : Мода перики,Чипка перики и Cosplay перики,итн.)
Додатоци Проблеми : Ако производот што сте го добиле има недостасува дел,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ја недостасува дел за вас.
Размена : Ние ви нудиме да се врати за промена на услугата,Ако не ви се допаѓа бојата или големината не се вклопуваат,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нашата адреса,Можете да ги испратите назад,Откако ќе ја прими,ќе ви го испратам различна боја или големина,И да ве информираме за нови следење на број. Ние сме задолжени за одговорноста задржи стоката лево Кина непречено, откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.
Боја : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот,предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.(враќање на превозот надомест исплатен од вас. Ако не сте задоволни за она што recived, ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да го реши овој проблем, да се направи сте задоволни.
Квалитетот проблем : Ако производот што сте го добиле имаат квалитет прашања,ве Молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите производот фотографии,По што проверете ја фотографијата,Ако постојат проблеми со квалитетот ,Ние ќе им даде на вашиот делумно рефундирање како компензација или можете да го врати тоа и да се добие целосна наплата .
За производот :
Температура : Нашата перики се направени со термички отпорни на синтетички,Температура
опсег е 250-300°С (120-150°C) за топла песна, 160-175°F (70-80°C) за топла
вода.Ве молиме да се свесни.
2,Тоа ќе потрае неколку дена за да пакет на објектот, адреса и да добијат до поштата(ние ќе го толку брзо како што тоа е можно),По што ние ќе го пополни следење на број,Можете да го најдете во вашата нарачка детали.Ако се должи на купувачот причина, вклучувајќи ги и "одбие да го потпише за пакет" или "одбиваат да платат данок" или "купувачот земја пост причина" и така натаму, купувачот мора да ги преземе сите изгуби.
Перика капа : Ние ќе ви испратиме еден перика капа како подарок,Но некаде магацин може да заборавајте да го стави во вашиот парцела,Ние ќе го испрати со вашата следна цел,Но ова не може да биде негативен фидбек или спор причина.
Големина : Нашата перика одговараат за глава обемот помеѓу 58cm и 62cm.
По - Продажбата На Услугата
Превозот проблем : Ако не го добиете вашиот производ пред заштита на времето одново,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го продолжи да бидете сигурни дека можете да го добиете производот,во меѓувреме,ние ќе ги контактира јасна компанија да ви помогне да го најдете вашиот парцела.Ако пратката е изгубена,Ние ќе ви ги даде ја или наплата.
3, Нашите превозот опции само за референца,Ние може да избере побрзо превозот начин за вашата нарачка,ве Молиме да се свесни. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Ако имате било какви посебни барање,ве молиме контактирајте со нас.Враќање назад превозот надомест исплатен од вас
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас,Ако сте задоволни со производот,ве Молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
Пакет : 1pc перика +1pc слободни перика капа Боја : Сива Должина : 70 cm/27.

За производот

Протегала должина:
28inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Бренд Име:
ccutoo
Перики Должина:
Долго
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Избор на клиент