waase Задните Пак Сигнали Blinker Индикатор Winkers Светлина Домување Објектив За Suzuki GSXR 1000 2009 2010 2011 2012 2013 2014-2017
Новак - 5 %

waase Задните Пак Сигнали Blinker Индикатор Winkers Светлина Домување Објектив За Suzuki GSXR 1000 2009 2010 2011 2012 2013 2014-2017

Достапно за нарачка
DEN 1235.04
DEN 1173.00
Достапност:

Количина : еден пар(2 парчиња) Материјал : Пластични Боја : Јасно и Чад се избере,како на слика прикажана Позиција : Задните (лево и право) Fitment : За Suzuki GSXR1000 2009-2017 инструкции за инсталација не се вклучени. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Answer : ___________________________ Note : Светилки,Навртки или Жици не се вклучени.

За производот

Бренд Име:
waase
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
леќи на бои:
2 изберете бои
Поставување на Возило:
Задниот Дел На Возилото, Лево, Десно
Употреба:
Пак сигнали
Тип:
blinker
Години:
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Модел:
за suzuki

Избор на клиент