2.5*10.5*21.5 cm 30pcs Нов Стил Јасно ПВЦ Перница Кутија за пакување Свадба Корист /Булчински Бонбони Подарок Кутии Партија Резерви на сувенири
Новак - 25 %

2.5*10.5*21.5 cm 30pcs Нов Стил Јасно ПВЦ Перница Кутија за пакување Свадба Корист /Булчински Бонбони Подарок Кутии Партија Резерви

Достапно за нарачка
DEN 1718.40
DEN 1289.00
Достапност:

ПВЦ Кутија

За производот

боја:
Јасно
Подарок Кутија Големина:
2.5x10.5x21.5cm
Повод:
Број на Компјутери:
30pcs
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
2.5x10.5x21.5
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја

Избор на клиент