Автомобил тело стил Задните опашка назад Светлина светилка рамка стап хром ABS покритие трим капи За Mazda CX-5 CX5 2013 2014 2015 година
Новак - 11 %

Автомобил тело стил Задните опашка назад Светлина светилка рамка стап хром ABS покритие трим капи За Mazda CX-5 CX5 2013 2014

Достапно за нарачка
DEN 1615.20
DEN 1438.00
Достапност:

Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay , виза, банкарски трансфер , Запад Унија, TT. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем.
3) Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
7.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Во тоа време, имаме рафинирани секој аспект на нашата компанија, од искуство за дизајн на производот.net/en (како што се e-Пакет, Кина Пост, DHL и други курир). Ви благодариме!
5.com/ (За Aliexpress Стандард Превозот само) или www. Кога сите вести ние ќе ве известиме во времето. Враќање /Поврат
1).Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail, кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, вашиот парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели, ве молиме да бидете трпеливи. Имаме изградено солидна производ и имаат углед и искуство премногу.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
6. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага. За Нас
Имаме Кина базирана компанија направени од авто додатоци специјалисти и хобисти кои биле производство и производство на авто-делови и прибор за повеќе од 10 години.Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати, можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот и Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.)
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Што можам да направам кога долго време помина уште дали не се парцела?
А : 1). Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво, не се плати веднаш, не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате, ние ќе го промени цена во рок од 24 часа, тогаш ве молиме да плати за нарачката. Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта. Вашето мислење е многу важна за нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Должина:
1cm
Модел:
Бренд На Автомобил Материјали
Објектот Дијаметар:
1cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
TEY624
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Ширина:
1cm
Налепница Сместување:
Целото Тело

Избор на клиент