реално бела чипка розови цвеќиња карневал бал со капа средновековна Ренесанса Gown кралица се облекуваат cosplay фаза/соло belle топка

реално бела чипка розови цвеќиња карневал бал со капа средновековна Ренесанса Gown кралица се облекуваат cosplay фаза/соло

Достапно за нарачка
DEN 4704.00
Достапност:


1-3cm надоместок

За производот

Големина:
XS, S, M, L
Извор:
Други
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
organza
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
средновековниот
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила, Полиестер, Rayon
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Период Носии

Избор на клиент