Широк Агол Заден Прозорец Fresnel Lens10 x 8 Обратен Налепници Паркинг Слепа Точка Задните Приказ За Автомобил Ван SUV Автобус ПВЦ Топла Продажба
Новак - 8 %

Широк Агол Заден Прозорец Fresnel Lens10 x 8 Обратен Налепници Паркинг Слепа Точка Задните Приказ За Автомобил Ван SUV Автобус

Достапно за нарачка
DEN 314.40
DEN 289.00
Достапност:


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Тоа им обезбедува на возачот со зголемување на аголот на целосен приказ.
Им овозможи на возачот да ги видат предметите под предните светла кои не може да се види преку внатре & надвор на ретровизорите.
Се избегнат несреќи поради деца, домашни миленици и други ниско поставени објекти во слепа точка зад вашето возило додека паркинг. Ефикасен и економичен дополнување на паркинг камера & сензор. Лесно да се инсталира и да се отстрани со користење на вода само. Прикажи ги агол на објективот ќе се намали Ако вашето возило носи задната врата резервни гуми или други крупни работи. Објективот е речиси неефикасни ако аголот помеѓу возило предните светла и на земјата е помалку од 70 степени, како седан. Материјал : мека ПВЦ. Фокусна должина/Зголемување : -330mm. Големина : 26.5 cm x 20.5 cm. (Дебелина : 0.1 см) 10" x 8" Забелешка : Погоден за MPVs, спортски автомобили, автобуси. (Две Кутија Автомобил) леќа е подобро да се работи за вертикална задните прозорци. Не се Вклопуваат Во Автомобил Задното стакло е Многу Вертикален И спортски автомобили предните светла Имаат Резервното Тркало на Автомобилот Пакет се Вклучени : 1 x Широк Агол Леќа

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
ПВЦ
дизајн:
Масло Тип Совети
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
20.5cm
Објектот Должина:
26.5cm
Бренд Име:
AUMOHALL
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Други
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Име На Модел:
ST-F370

Избор на клиент