Моден Висок Квалитет на турски Обетки Кристал Антички Златна Боја Крилја Brincos Жените Накит гроздобер Индискиот Ретро Дама Bijoux
Новак - 17 %

Моден Висок Квалитет на турски Обетки Кристал Антички Златна Боја Крилја Brincos Жените Накит гроздобер Индискиот Ретро Дама

Достапно за нарачка
DEN 172.32
DEN 143.00
Достапност:


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Компанијата изјавил : Кога вашата нарачка износ е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Кога вашата нарачка износ е >$5,ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или EUB
Ве молиме да ги прочитате пред цел, ако ви е потребна посебна помош, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Етнички
Број На Модел На:
DC002
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
bowknot
Пол:
Жените
Бренд Име:
sunspice ms.
Стил:
Ретро Турски
Earring:
Капка earring
Материјал:
Легура

Избор на клиент