10pcs/многу ML-D3560A ML-D3560B ml d3560a d3560 тонер кертриџ чип за Samsung ML3560 ML3561N ML 3560 3561N 3561 печатач чип

10pcs/многу ML-D3560A ML-D3560B ml d3560a d3560 тонер кертриџ чип за Samsung ML3560 ML3561N ML 3560 3561N 3561 печатач чип

Достапно за нарачка
DEN 422.40
Достапност:

10pcs/многу ML-D3560 A ML-D3560 B ml d3560a d3560 тонер кертриџ чип за Samsung ML3560 ML3561 N ML 3560 3561 N 3561 печатач чип
За Бренд : Samsung
Чип Typ e : Тонер Чип
Чип Модел : ML-D3560 A ML-D3560 B
Машина Модел : ML-3560 ML-3561 N
Чип Верзија : EXP KOR CHN
Боја : црна
Страница принос : Црна 6,000 & 12,000 страници( Ако сте треба 12000 страници, ве молиме да се запишам на порака)
Пакет Содржина : 10pcs x Црн тонер чип
Печати Стандард : (А4 при 5% покриеност)
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

За производот

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
ML-D3560A ML-D3560B
Компатибилен Бренд:
Samsung
Име на производ:
10pcs/многу ML-D3560A ML-D3560B ml d3560a d3560 тонер кертриџ чип
Страница Принос:
6K 12K
се користи во:
ML-3560 ML3561N
Чип tye:
тонер чип
ОЕМ Кодот:
ML-D3560A ML-D3560B
регионот:
EXP KOR CHN
Количина:
10pcs/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање
боја:
Црна

Избор на клиент