skylarpu GPS LCD екранот панел за LT052CA01000 LT070CA43200 LTA070B2F0F LT070CA44100 (без допир)
Новак - 8 %

skylarpu GPS LCD екранот панел за LT052CA01000 LT070CA43200 LTA070B2F0F LT070CA44100 (без допир)

Достапно за нарачка
DEN 2822.40
DEN 2597.00
Достапност:


Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба ,исто така, може да направи вашата цел цел .ние ќе брод нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир . Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd

За производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
LT052CA01000
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета LCD
3> Екран:
3>> 3
Компатибилен:
LT052CA01000 LT070CA43200 LTA070B2F0F LT070CA44100
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тестирани пред пратката:
Yes
Гаранција:
6 месеци

Избор на клиент