2.5*7.5*16cm 50pcs Нов Стил Јасно ПВЦ Перница Кутија за пакување Свадба Корист /Булчински Бонбони Подарок Кутии Партија Резерви на сувенири
Новак - 25 %

2.5*7.5*16cm 50pcs Нов Стил Јасно ПВЦ Перница Кутија за пакување Свадба Корист /Булчински Бонбони Подарок Кутии Партија Резерви

Достапно за нарачка
DEN 1675.20
DEN 1257.00
Достапност:

ПВЦ Кутија

За производот

боја:
Јасно
Подарок Кутија Големина:
2.5x7.5x16cm
Повод:
Број На Модел На:
2.5x7.5x16
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број на Компјутери:
50pcs

Избор на клиент