100pcs/многу Месинг ќор-сокак Spacer М2 Женски x М2 Женски 16mm

100pcs/многу Месинг ќор-сокак Spacer М2 Женски x М2 Женски 16mm

Достапно за нарачка
DEN 378.72
Достапност:


Ова е за една кеса на 100 парчиња од Месинг ќор-сокак Spacer М2 Женски x М2 Женски 16mm.
Големина : М2-0.4 х 16mm
(2mm Дијаметар x 0.4 Тема Теренот x 16mm Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.

За производот

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
100pcs/многу М2*16mm Месинг ќор-сокак Spacer
Бренд Име:
Junter
Стандард:
Дувачкиот Ќор-Сокак Spacer
Материјал:
Дувачкиот C3604
Големина:
M2*16mm

Избор на клиент