5PCS OD95*18mm 20mm 22mm 25мм Стоматолошки Сина Восок Ќорци за Дентални Мостови Бела Восок Диск За ZirkonZahn Мелничката Систем
Новак - 5 %

5PCS OD95*18mm 20mm 22mm 25мм Стоматолошки Сина Восок Ќорци за Дентални Мостови Бела Восок Диск За ZirkonZahn Мелничката Систем

Достапно за нарачка
DEN 3342.24
DEN 3175.00
Достапност:


5 PCS OD95*18mm 20mm 22mm 25мм Стоматолошки Сина Восок Ќорци за Дентални Мостови Бела Восок Диск За Zirkon Zahn Мелничката Систем
8 Парчиња/многу 98 *14mm Стоматолошки Восок Диск И Блок За Стоматолошки Wieland CAD/CAM Мелничката Систем Стоматолошки Сина x Ќорци Стоматолошки Сина Восок Блокови Бесплатен Превозот Бесплатен Превозот
100% пари гаранција за Загарантирани!!! 100% ВОСОК, со висок квалитет и ниска цена, која е токму она што го сакате!
Забелешка ние ќе напишете помала вредност кога праќаш стоката да се избегне или намали својата увоз доход. Ако ви треба за да купите лабораториски материјали во рефус, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
Карактеристики на производот Боја : Сина, Бела; Дијаметар : 95mm ; Дебелина : 10мм ~25mm
Производ Апликација Цврстина : 45-55 Брегот омекнување точка : 105 степен точка на топење : 140 степен Густина : 0.89-0.93 Пепел содржина : 0.032% Намалување : 7%
Пакетот Вклучува :
5 Парчиња/многу OD95 X 18mm 20mm 22mm 25мм Стоматолошки Восок Диск Блок За Zirkon Zahn Систем
Забелешка : Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, точна адреса и поштенски код, во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште имаат следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме! И некои стоки содржат метал, електрична енергија или магнетизам, па тоа не може да брод од страна на E-Пакет и E-EMS; ако е така, ќе го промени со друг погоден начин за вас, како Кина Пост или Post NL..
Додека да добиете пакет ако тоа беше скршен , ве молиме да не го потпише за пакет и не контактирате на време , јас ќе се обидеме потрудиме да slove тоа , ако сте имале прифатено скршени пакет на услуги ,ние нема да преземаат никакви проблеми !!!!
Erica Zhang

За производот

боја:
OD95x18mm Сина, OD95x18mm Бела, OD95x20mm Сина, OD95x20mm Бела, OD95x22mm Сина, OD95x22mm Бела, OD95x25mm Сина, Бела OD95x25mm
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Тип:
Стоматолошки сина восок
Големина:
OD95 * 18mm 20mm 22mm 25mm
Бренд Име:
Beemyi
Материјал:
восок
Име на производ:
Стоматолошки Сина И Бела Восок Блокирање Диск
квалитет:
Висок Квалитет На Стоматолошки Сина Восок Ќорци
Нови:
2017 Нови Стоматолошки Сина Восок Блокирање Диск Ќорци За ZirkonZahn Систем
превозот:
Бесплатен Превозот Во Некои Земји Стоматолошки Сина Восок Блокирање Диск
Примена:
Се користи за правење стоматолошки реставрација, коронки, мостови
Функција:
Стоматолошки Сина Восок Диск Блок Ќорци Привремени Коронки
боја:
Стоматолошки Blue & White Восок Диск Блок Ќорци
Дијаметар:
OD95 * 10мм ~25MM

Избор на клиент