Топ продажба памук Африкански чипка ткаенина,добар квалитет Швајцарската voile чипка за жените се облекуваат! CLP-281
Новак - 25 %

Топ продажба памук Африкански чипка ткаенина,добар квалитет Швајцарската voile чипка за жените се облекуваат! CLP-281

Достапно за нарачка
DEN 4368.00
DEN 3276.00
Достапност:

Топ продажба 100% памук Африкански чипка ткаенина,добар квалитет Швајцарската voile чипка за жените се облекуваат! CLP-281
1.Материјал : Памук /Полиестер
2.Ширина : 51"~52" ширина
3.Пакување : 5 y или 15 y пакување
4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPS-от
5.Минимална цел : 150 метри на секоја боја.
6.Плаќање : Запад union, Money gram, T/T
Ние снабдување со висок квалитет на Африканската laces, француски laces, vevelt laces, швајцарската voile laces, handcut voile laces, organza laces и др. Голема количина на свежа акции се снабдува секој месец да се исполнат и на веледрогеријата и мало цел барања. Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизајн.
Убавината покаже :
Плаќање :
Т/T,Wester Union,Money Gram, Paypal се исто така прифатливо.
Ќе треба да завршите вашето плаќање во рок од 3 дена откако ќе конкурираат на објектот,предизвика акции менуваат брзо.
Ние имаме многу дизајни за вашиот референца, pls слободно контактирајте со нас за повеќе дизајни.Ние ќе се вратам на вас во рамките на 24hours.
Повеќето од нашите клиенти зборуваат многу за нашите производи и да имаме доверба во квалитетот на нашите производи. Ако за жал ќе се најдат предмети да се купи незадоволни, ве молиме обидете се да не контактирате во прв пат, и ние ве уверам дека ние ќе се најде најдобар начин да се направи тоа за вас.
Превозот :
Превозот е потполно бесплатно .
Ние ќе процесот на нарачка во рок од 2-3 дена после потврда на плаќањето, обично ќе мора во рок од 7-15 работни дена, што зависи од вашата дестинација,ќе ви обезбеди следење на информации,обично можете да ги проверите информациите за 2 дена откако ќе ви испратиме следење на број.
Продажба-по Услуга :
Ние нудиме инстант 3 дена политика на враќање,ако стока имаат било каква штета,ве молиме ни e-mail на слики,ќе испрати нов сет веднаш штом ќе може да.Ако стоката не е задоволен,да ја прифатиме наплата или да го промените,но стоката треба да се чува во оригиналното пакување не се користи,превозот и ракувањето цена да не се враќа.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет ѕвездички и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.

За производот

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
CLP-281
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
51/52
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
Памук/Полиестер
Тежина:
2KG
Спецификација:
51/52
Ткаенина Тип:
Вез voile
Употреба:
крпа,униформа,партија,свадба,се облекуваат
Пакет:
5 метри по торба
Место на Потекло:
Кина (Копно)
испорака:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX
плаќање:
Запад union, Money gram, T/T

Избор на клиент