DoreenBeads Предиво Сатен Лента подарок пакување DIY занаети headband лак свадба партија Занает Бела AB Боја 25mm(1),1 Тркалаат(20Yards)
Новак - 21 %

DoreenBeads Предиво Сатен Лента подарок пакување DIY занаети headband лак свадба партија Занает Бела AB Боја 25mm(1),1 Тркалаат(20Yards)

Достапно за нарачка
DEN 318.72
DEN 252.00
Достапност:

Предиво Сатен Лента Свадба Занает Бела AB Боја 25mm(1") Ширина,1 Тркалаат(Aprx 20 Yards) Материјал Предиво Големина Приближно : 25mm(1")
Дупка големина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Бела Боја Количина ќе добијат 1 од оваа точка во листата цена Дел Не. B53380 Забелешка. 20 Yards Околу 18.4 M(724 3/8") Должина. Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
- Превозот

За производот

Број На Модел На:
B53380
Материјал:
Rayon / Памук
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
1
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Техника:
Жакард
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DoreenBeads

Избор на клиент