Опашката Седиште Качулка За BMW S1000RR 2012-2014 Целосна Карбонски Влакна , , Twill
Новак - 5 %

Опашката Седиште Качулка За BMW S1000RR 2012-2014 Целосна Карбонски Влакна , , Twill

Достапно за нарачка
DEN 12429.60
DEN 11808.00
Достапност:


Сите наши карбонски влакна производи сега се направени со Автоклав процес.На највисоко ниво во сува вакуум и топла притиснете калапи форми за тоа. Многу делови сега со намалување на нашата држава-of-art Мицубиши Робот со Оружје или CNC Waterjet машини. Тоа е лесен, има висока цврстина, висока цврстина, висока затегнувачка цврстина, висока обичен степен, висока температура отпор и најдобар сјај. Производ површина е обложена со анти УВ ултравиолетови, така што транспарентен површинскиот слој може да се остане светло како нови. Лесна инсталација.Повеќето од нашите јаглерод производи се директни топ-за замена на ОЕМ делови. 100% јаглерод влакна материјал готови производи задната страна на сликата.
За BMW S1000 RR 2012-2014
"
Ние се прави строга тест пред да заврши и да го инсталирате на велосипед.Ве молиме да се купи со доверба.Ако имате некои технички проблеми,ве молиме контактирајте со нас.
Нормално, ние ќе брод објектот во рок од 1-7 дена откако трансакцијата е завршен.Но ако објектот треба да се нареди да се произведе ние ќе е-маил да ви кажам.Ве молиме да ни овозможи 15 работни денови за испорака. Ние ќе ја испрати на превозот информации за вашата е-пошта и брод надвор што е можно поскоро. Ние брод на светот.Ако се најде нема express до вашата земја,ве молиме контактирајте не и кажете ни која express ви треба.Ние ќе се обидеме потрудиме да испратени до вас од страна на изразат. Ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно откако ќе заврши плаќање ве Молиме mail мене прв за точно превозот цена, ако сакате да брод од страна на други пратката начин или да купите повеќе од еден објект.
Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки,даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот нагоре/не мешајте ги за дополнителни превозот надомест.
Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас,ни ги испратите некои слики што е подобро повеќе и повеќе,тоа ни помогне да го откриете проблемот детали и да ги реши тоа.Ние ќе одговор во прв пат кога ќе примите порака. Ве молиме repack внимателно и испрати назад до нас во оригиналната состојба со оригинална кутија.Ние сме производител доаѓаат од Кина.Ако ви се Бизнис,клуб или тркачки тим и заинтересирани во нашите производи.Ве молиме контактирајте со нас.Ние се подготвени да соработуваат со вас. Ние нудиме најдобар само прилагодување услуги. Facebook : https : //www.facebook.com/Abracing-778914752210013/ Твитер : https : //twitter.com/abracingclub

За производот

Лиење:
Carbonfiber
Бренд Име:
abcarbon
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Насликани:
No

Избор на клиент