2.8*6*19.5 cm 50pcs Нов Стил Јасно ПВЦ Перница Кутија за пакување Свадба Корист /Булчински Бонбони Подарок Кутии Партија Резерви на сувенири
Новак - 25 %

2.8*6*19.5 cm 50pcs Нов Стил Јасно ПВЦ Перница Кутија за пакување Свадба Корист /Булчински Бонбони Подарок Кутии Партија Резерви

Достапно за нарачка
DEN 2246.40
DEN 1685.00
Достапност:

ПВЦ Кутија

За производот

боја:
Јасно
Подарок Кутија Големина:
2.8x6x19.5cm
Повод:
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број на Компјутери:
50pcs
Број На Модел На:
2.8x6x19.5

Избор на клиент