Проектор Голи Светилка на ЕЗ.J9300.001 P-VIP 280/0.9 E20.9 за cer P5281 P5290 P5390W
Новак - 5 %

Проектор Голи Светилка на ЕЗ.J9300.001 P-VIP 280/0.9 E20.9 за cer P5281 P5290 P5390W

Достапно за нарачка
DEN 4080.00
DEN 3876.00
Достапност:


Poduct спецификација
Бренд Име :
НА CER
Број На Модел :
ЕК.J9300.001
Тип На Сијалица
P-VIP 280/0.9 E20.9
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
Acer P5281
Acer P5290
Acer P5390w
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
Во рок од 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Paypal, T/T, Western Union
Производ Слика
Нашите услуги
1. Оригиналниот светилка модул(НП)
2. Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ)
3. Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ)
4. Замена на проектор светилка режач(AC и DC)
5. Далечински Контроли за сите брендови.
6. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн. Компанијата информации Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор светилка/замена проектор светилка веледрогерија во Кина. Снабдување со оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција на оригинални светилка. Основана е во 2005 година, Geying Electronics Co.,Ltd имаат брзиот развој во тие години врз основа на проектор центар за одржување. ние се прошири на пазарот, не само во татковината, но, исто така, Југоисточна Азија, Западна и Источна Европа, Блискиот Исток и др. За да се задоволат различните cutomers' треба, ние исто така нудиме кина-направени компатибилен проектор светилка и проектор сијалица за сите брендови со 90-ден гаранција,оригиналниот со 180 дена гаранција. Со богат акции, 10 години искуство , силен технички тим и добар по продажба на услуги, ние имаме целосна доверба да биде вашиот најдобар избор како Кинески проектор светилка снабдувач. Добредојдовте да преговараат и да соработуваат.

За производот

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
ЕК.J9300.001
Број На Модел На:
ЕК.J9300.001
Тип На Сијалица:
P-VIP 280/0.9 E20.9
живот време:
2000-3000 часа
Fittable проектор модели:
На cer P5281 P5290 P5390W
Пакување:
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина:
1 Парче
Превозот услови:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
начин на плаќање:
Т/T, Western Union

Избор на клиент