2 ПАРЧИЊА/МНОГУ , Тон Сребро Алуминиум Електрични Чекан Вежба Клипот за Bosch GBH2-22 Инструмент додатоци , Високо-квалитетни!
Новак - 8 %

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ , Тон Сребро Алуминиум Електрични Чекан Вежба Клипот за Bosch GBH2-22 Инструмент додатоци , Високо-квалитетни!

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 397.00
Достапност:

Сребрен Тон Алуминиум Електрични Чекан Вежба Клипот за Bosch GBH2-22 Алатка Прибор Погодни За Бош Електрични чекан вежба : GBH2-22 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ
100% Сосема Нов! Висок-квалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ! Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.

За производот

Број На Модел На:
За Bosch GBH2-22
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Производ адаптација модел:
за бош

Избор на клиент