5 компјутери Сребрена лажица риболов намамат Метал sequin намамат Фабрика парче тешко мамка Море/вода Чиста боја 5cm-7.1 g (SP016)
Новак - 20 %

5 компјутери Сребрена лажица риболов намамат Метал sequin намамат Фабрика парче тешко мамка Море/вода Чиста боја 5cm-7.1 g (SP016)

Достапно за нарачка
DEN 240.96
DEN 193.00
Достапност:


За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
парче
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SP016
Бренд Име:
HENGJIA
Должина:
5 cm
Тежина:
7.1 g
боја:
Сребро.
Сликарство:
PS Тврда гума боја
кука:
6 # кука
Материјал:
Метал
Големопродажните цени:
Се преговара

Избор на клиент