СТП сендвич панели ладно складирање за брз замрзнувач со лизгачки врата

СТП сендвич панели ладно складирање за брз замрзнувач со лизгачки врата

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
Достапност:

Нишалка врата : Прирачник, Автоматски достапни итн.

За производот

Тип:
Вратата & Прозорец Рамки
Рамка Материјал:
PU

Избор на клиент