Браќа На U. С војска Ѕвезда Неговото Тело Вратата Налепница Decal Винил За Jeep Wrangler Компас Grand Cherokee Патриот
Новак - 15 %

Браќа На U. С војска Ѕвезда Неговото Тело Вратата Налепница Decal Винил За Jeep Wrangler Компас Grand Cherokee Патриот

Достапно за нарачка
DEN 1435.20
DEN 1220.00
Достапност:


Браќа На U. С војска Ѕвезда Неговото Тело Вратата Налепница Decal Винил За Jeep Wrangler Компас Grand Cherokee Патриот
Fitment : одговара за сите возила
Пакување : 1set
Состојба : 100% сосема нов

За производот

Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Налепница Сместување:
глава
Објектот Должина:
50cm
Објектот Ширина:
50cm
Објектот Висина:
0.1inch
Објектот Дијаметар:
50inch
Материјал Тип:
Винил
Тип На Објект:
Налепници

Избор на клиент