Гориво премерување вентил за Гориво пумпа за контрола вентил Заеднички железнички систем вентил за Гориво Пумпа за Влезот Премерување Вентил 0928400653
Новак - 5 %

Гориво премерување вентил за Гориво пумпа за контрола вентил Заеднички железнички систем вентил за Гориво Пумпа за Влезот Премерување

Достапно за нарачка
DEN 1920.00
DEN 1824.00
Достапност:


КОМПАНИЈАТА НЕМА.
ОЕМ БР.
ПРИМЕНЛИВИ ПУМПА
ВОЗИЛО
W653 0928400653 0445020030 0986437308 GMC сиера 6.6

За производот

Бренд Име:
WANATOP
Земја/Регион на Производство:
Кина/Guangdong
Објектот Ширина:
9
Поставување на Возило:
дизел заеднички железнички систем
За Возило Брендови/Модел:
GMC
Материјал Тип:
Челик
Сиера-Година:
1990 година
Осветленост Дел Број:
0445020030 0986437308
Објектот Висина:
6
Другиот Дел Број:
0445020030 0986437308
GMC Модел:
Сиера
Производителот Дел Број:
0928400653
Специјални Функции:
гориво премерување
Објектот Должина:
10
Објектот Тежина:
0.21
Напон:
24 V
Максимална Оперативни Тековната:
1.8 А
Неактивен Тековната:
1380-1430 ма
Отпорот:
2.6-3.15 Ω
PMW Сигнал со Фреквенција:
165-195 Hz
Железнички Притисок:
40 Пратеник
Пакување големина:
10*6*5 cm
Тежина:
0.22 kg
Гориво Премерување Вентил Единица Алијас:
IMV вентил, EFC / MEUN вентил, SCV вентил, PCV вентил
Функција:
Контрола на горивото во и надвор од висок притисок пумпа

Избор на клиент