Дрвени Montessori Наставата помош Пребројување на дигитална нумеричка Преговарање chipEducation Играчки за Градење Интелигенција Блокови
Новак - 15 %

Дрвени Montessori Наставата помош Пребројување на дигитална нумеричка Преговарање chipEducation Играчки за Градење Интелигенција

Достапно за нарачка
DEN 336.00
DEN 286.00
Достапност:


Оваа mentessori образование играчки за да се научи детето се потпреме на пребројувањето на гласовите и математика
Плаќање
1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.
2.Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот, како е можно поскоро.
Превозот И Испорака
1.Ние веќе се предвидени еден превозот метод за слободни или пак само се роди мал дел.
За оваа превозот начин, тоа би обично се земаат 15 до 39 дена за вашата цел да стигнат до вас.
2.Покрај тоа, ние исто така имаме предвидено ви најбрзиот превозот метод за вашиот избор,која може да поминат помалку од 15 дена за да стигне до вас.
3.Ве молиме оставете ги твоето полно име, целосна адреса, право поштенски број и телефонски број, кога прави нарачка.
Царинските Давачки & Даноци
1. Примачот мора да биде во согласност со сите закони и прописи на земјата на дестинација.
2. Увозните Даноци и Дополнителни трошоци за царинење мора да бидат на товар на примателот; ние немаме контрола над овие давачки и не може да се предвиди
она што тие можат да бидат.
Повратни информации
1. Вашата Повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават
позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Ние навистина го ценат тоа.
2. Ако имате било какви се жалат во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на Aliexpress и ние ќе го пробате
најдобри напори за да ги реши вашите проблеми.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден.

За производот

Карактеристики:
Образовни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
не им даде на мал дел на дете под 3years
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Logwood
Број На Модел На:
no

Избор на клиент