150cm ширина 75d печатени chiffon ткаенина пеперутка и цвет CH6357 за лето здолниште одговараат-фустан сина
Новак - 8 %

150cm ширина 75d печатени chiffon ткаенина пеперутка и цвет CH6357 за лето здолниште одговараат-фустан сина

Достапно за нарачка
DEN 364.80
DEN 336.00
Достапност:


chiffon ткаенина
ќе биде трговија на големо цена доколку купите повеќе квантитет!
Можете да го изберете ја вашата боја комбинација само дозволете ми да знам однапред ве Молиме да се види прилог боја листа на мојот достапни бои !!
ве молиме, напишете боја НЕ ,во ред !
на ткаенина цена за 1meter . големина : length1m*width1.5m
@Ако сте во потрага за една специфична точка сте виделе некаде ве молам само контактирајте со нас, ние може да ви помогне да го најдете вашиот посака објект!
@БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ цел ќе се реализира преку КИНА ПОСТ. Испорака име е во најголем дел од случаите од 15 до 40 работни дена. Времето за испорака е во зависност од поединечни земји поштенска услуга.Ние прифаќаме никаква одговорност за стоката се одложени поради услуги на Регистрирани Воздух Mail или Кина Парцела или други околности на одложувања што се случува со фактот дека нашите испораки се испратени од странство.Ако ви треба вашата испорака брз ве молиме контактирајте со нас за експрес такси превозот.
@International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. Ве молиме кажете ни се во напредни ако сакате international Express превозот и ние сме мило да ви испрати понуда.
@Ако имате цел 150$/ние ќе се обидеме да ги испратите како бесплатен превозот со express, ова сепак е во зависност од определбата земја или област.
@Било какви прашања во врска со трговија на ГОЛЕМО, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете одговор во 24hours со понуда која се надевам дека е на вашите потреби. Ние ви посакам добредојде да се погледне во мојата продавница за промет на големо на производи и трговија на големо цена попусти.
@Производство време е генерално е 3 до 7 дена. За повеќе детали за исплати и превозот, ве молиме контактирајте со нас.
@Производите што ги испратите се внимателно контролирани од страна на нашиот посветен на персоналот пред да се испраќаат надвор со цел да се направи вашата нарачка во нашата продавница пријатен еден.

За производот

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Тип:
Chiffon Ткаенина
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
150cm
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Цвет
Големина:
1.5 м ширина

Избор на клиент