Бесплатен Превозот Сина Притиснете back (Назад Случај Поблиску Presser Кристално Стакло Монтирање 25-40mm Часовничар Поправка Алатка Со 13 Компјутери најниска цена

Бесплатен Превозот Сина Притиснете back (Назад Случај Поблиску Presser Кристално Стакло Монтирање 25-40mm Часовничар Поправка

Достапно за нарачка
DEN 948.96
Достапност:

Бесплатен Превозот Сина Притиснете back (Назад Случај Поблиску Presser Фитинг 25-40mm Часовничар Поправка Алатка Со 13 Компјутери Карактеристики : -Нови Види Притиснете го Поставите Назад Случај Поблиску Кристално Стакло Монтирање Види Поправка Алатка -Леано Железо притиснете; -Овие ексклузивни права ѕид најлон умира нема да нула или март кристали; -Тоа е направен од екипа метал за да се обезбеди сила; -Тоа доаѓа со асортиман од 12 умира за да се овозможи 24,26,28,30,31,32,33,34,36,38,40&42. -Најлон умира нема да Нула или Март. -Одлично за snap на часовници. -Snap-на систем им овозможува умира за да се прибере и исклучување брзо; -надолу конфигурација значи поправка лице го гледа случај врати се затворени; -Секој часовничар треба да има еден-Тоа мерки околу 5 3/8" x 3 5/16" x 1 3/8" (137 х 84 х 35 mm) се Користи за дијаметар 23/25мм,27/29mm 30/31mm,32/33mm,35/37mm,39/40mm Види случај. Спецификации : -Боја : Сина Кутија големина : 180*140*85mm -Нето тежина : 650g -Пакување Содржина : -1 x Види Случај прес-12x Additional умира(вкупно)

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Бренд Име:
БС пчела сестра
Тип:
Алатки
Број На Модел На:
TL0011
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Функција:
Притиснете Back (Назад Случај
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
19cm
Објектот Дијаметар:
18cm
Материјал:
Метал

Избор на клиент