Topnavi 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил DVD Игра за KIA K5/ОПТИМА 2014-/Magentis Autoradio GPS Навигација Стерео Аудио

Topnavi 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил DVD Игра за KIA K5/ОПТИМА 2014-/Magentis Autoradio GPS Навигација Стерео Аудио

Достапно за нарачка
DEN 16607.52
Достапност:


Имаме многу строга контрола на квалитетот систем кој ветува дека стоки што се произведени се секогаш на најдобар квалитет.
3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)
1 во Светот превозот.)
Основни Информации :
1. Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Мулти-Екран На Допир
4.Некои потребите на тарифните,но некои не.WIFI : Вграден
27.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.Поддршка огледало линк функција
12.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ве молиме контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена во рок од 7 дена по добивање на објектот.1 систем
5.Капацитивни Екран
3.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч
2.Чист Андроид 5.Ако вашата адреса е оддалечен од DHL/UPS-от,35е обвинет повеќе.
Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.Резолуцијата на екранот : 800*480/1024*600
13. Ние вредност, секој клиент и гаранција на задоволството.Ако стапите во контакт со нас и да не се добие одговор во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).мотор : MABUCHI
20. Ние нудиме 7 дена политика на враќање ,Ако примите оштетен објект,Ние нудиме РАЗМЕНА или НАПЛАТА . ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат.Радио IC : 7786
23. Ова се случува повремено.DVR : USB Камера (PC Стандард)
Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капка-продавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!
1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.се надеваме дека ќе ми даде ПЕТ ЅВЕЗДИ .Надвор OBD функција
10.И тарифата е различен.Bluetooth : Слободен Крило FM3507
25. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците .ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core
6.
По желба :
ISDB-T / ДИГИТАЛНА-T MPEG4 : додадете 45 USD
3 G dongle : додадете 35 Canbus : add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат.Екран : Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
16.Напојување : 4*45 W
24.Pls имајте на ум тоа.
5 Тоа е подобро да се избере shippment со ЕМС или Кина пост ако вашиот пријател доаѓаат од руската Федерација/Turkey/Унгарија, бидејќи вашиот локален обичај е многу сериозен за увоз на пратката. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.
2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Поддршка DVR функција
11.GPS : SIRF III
15.
4 Купувачот треба да контактирате со нивните локалниот обичај ПОБРЗО да се стигне пратката,ние нема да се плати ако вашиот локален побара од вас да го предаде на тарифа,различни земја различни политика. Наплата или замена ќе биде испратена по приемот на врати објектот.Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат.
3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.DVD декодер IC : Sunplus 8202 VGQ
22.TFT вози IC : RK3188
17. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката.

За производот

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
OSD Language:
Vietnamese,Spanish,Portuguese,Danish,Indonesia,Swedish,Japanese,Czech,Greek,Korean,Polish,Turkish,Finnish,Welsh,French,Thai,Malay,German,Filipino,Dutch,Irish,Italian,Hebrew,Russian,Кинески (Традиционален),Кинески (Поедноставен),Англиски
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
Din:
Двојно Din
ROM:
16g
Резолуција:
1024*600
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3 Плеери,Касета Играч,Полнач,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Од Моќ:
4*45W
Име На Модел:
Андроид е Радио за Автомобил GPS Навигација
Интерфејс:
ОЕМ
Макс Надворешна Меморија:
256g
Материјал Тип:
Добар квалитет
Бренд Име:
TOPNAVI
Големина На Дисплеј:
8
RAM меморија:
1G
Објектот Големина:
8inch
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
Објектот:
Андроид 5.1 Автомобил GPS За KIA K5/ОПТИМА 2014- /Magentis
Објектот Големина:
две din
OS:
андроид 5.1
RAM меморија:
1GB
Големина На Екранот:
8inch
ПРОЦЕСОРОТ:
RK3188 ПРОЦЕСОРОТ
квалитет:
Врвот
Dual зона:
Yes
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот

Избор на клиент